SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 placa tek rampa e Ambasades Amerikane// siguri e larte
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
Madhësia :
1050 m²
ID e produktit :
85262
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 placa ne lagjen Arberia (ish-Dragodan) tek rampa e Ambasades Amerikane ,pra per tu futur ne rrugen e placave duhet leje e veqant qe do te thote ka siguri shume te madhe. Secili plac i ka nga 5.5 ari dhe ka LEJE NDERTIMI
Shiko fotot, toka eshte e rrethuar me te kuqe
Ju mirpresim !
Per me shume info na kontaktoni ne tel 049 120 955
Informata rreth publikuesit
Shpat
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »