SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tokë - Jerli Prelez
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Maj '15
ID e produktit :
85263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1 - Toka ka 2 hektar (80 metra larg rugës krusore UR-PR) - çmimi: 2800 €/ari

2 - Tokë prej 1,5 hektar në qendër të Fshatit, dhe shtëpi ku gjindet mbi tokën - çmimi: 1900 €/ari

3 - Toka ka 40 ari

4 - Toka ka 46 ari
Informata rreth publikuesit
Radivoje
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »