SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje ne Kline
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Kopsht
ID e produktit :
85272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepin ne Kline perkatesisht ne Perlina .Shtepia eshte nje kat e gjyse e banueshme .Ka gjithsej siperfaqe 10 ari vend.Bej ndrrim me nje banes ne Prishtine e cila mund te jete deri ne 100 metra katror apo 3 dhoma fjetje ne vlere deri 70000 euro e pjesen tjeter te paguhet me kesh .Shtepia eshte ndertuar me material te fort dhe ka ujesjellsin e kanalizimit dhe rruge te asfaltuar. Cmimi i diskutueshem
Informata rreth publikuesit
Toni
049808632
Kline ,lagja Arberia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »