SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi 3 Katshe me 5 Ari Oborr
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
350 m²
Viti i ndërtimit :
1999
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
85288
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia eshte e banushme dhe dokumentacioni i rregullt.

Shtepia gjendet 200 metra nga statcioni i fundit i 3A Matiqan
Informata rreth publikuesit
Shkodran
Prishtinë
045658628
Matiqan Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »