SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOHET ME QIRA BANESA TE KOMUNA KATI I PARE ```
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:47
ID e produktit :
85303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET ME QIRA BANESA TE KUVENDI KOMUNAL, PERBALL KOMUNES DHE NE AFERSI TE GJYLKATES SE APELIT. KATI I PARE.
SALLON ME KUZHINE, DY DHOMA GJUMI, BANJO, DY BALLKONA.
ÇMIMI I QIRASE:300€

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »