SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 93m2 me qira te Parku i Qytetit.
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
93 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
85309
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 93m2 me qira te Parku i Qytetit.
Banesa ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, terase dhe ka garazhe.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe eshte e gatshme per banim, banesa ka klime, kamera dhe ka uje, rryme 24ore.
Çmimi i qirase eshte 600euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »