SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Banes me qira ne Ulpiane afer Fontanes.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
85318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Banes me qira ne Ulpiane afer Fontanes.
*Pershkrimi i baneses:
-Siperfaqja:67 m²
-Kati: III-te
-Rendita:2 dhoma gjumi,sallon me kuzhine,banjo dhe ballkon.
-Cmimi:300 €
Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
ulpiane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »