SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ndertime te reja me qmime shum te lira(Kodi 005/15)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Mobilimi :
Pamobiluar
ID e produktit :
85346
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni i Patundshmeris Jeti Shpk, ka ne dispozicion ne rajoni e Gjilaniti Banesa te reja lokale, shtepija,trull,dhe me qera,shumica e ndertimev jan ne ndertim e siper,ndersa shumica veq sa kan perfundurar ndertimin, banesat jan ne gjendje te banushme,qmimet jan jashtzakonisht te lira,mos hezitoni ja vlen te invistoni nje her ne jeten tuaj,mir dhe lir;
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr tel; +38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add jeti-shpk@hotmail.com
Ju Mirpresim Ne Agjensioni Jeti Shpk
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »