SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shtepia ne shitje
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
170 m²
Viti i ndërtimit :
2013
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
85358
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Matiqan afer "Villa Piknikut"

shtepia posedon 5 ari e gjysme
2 dhoma gjumi
2 banjo
sallon dhe kuzhine
garzh

Shtepia esht e mobiluar ,mobiliet shiten sipas marrveshjes

Nr. i telefonit : 044 839 037
Viber :+37744 839 037
Informata rreth publikuesit
Kosovare
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »