SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi në shitje Veternik
Çmimi :
€220,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:46
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
4
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
85374
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Veternik me 4 ari oborr dhe shtepi prej afersisht 350m2.Shtepia ka 2 sallona,2 kuzhina,5 dhoma gjumi,3 banjo,2 wc,ballkona eshte komplet e mobiluar çmimi 220.000euro.
www.intercapital-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »