SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
EKSKLUZIVE. Shtëpi 650m2 në shitje në Hajvali.
Çmimi :
€180,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:08
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
650 m²
Viti i ndërtimit :
2004
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
85387
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 650m2 në shitje në Hajvali.
Shtëpia gjendet 100m2 larg shkollës fillore në Hajvali,është afër lagjes PRISHTINA E RE, është shumë afër qasjes në magjistralen Prishtinë-Gjilan si dhe ka qasje gjithashtu edhe në rrugën nga Pallati i drejtësisë dhe nga lagjja e spitalit.
Shtëpia është e ndarë në dy hyrje, njëra 325m2 dhe tjetra poashtu 325m2.
Shtëpia është 4 katëshe: Përdhesa, kati i I-rë, kati i II-të si dhe nënkulmi.
Shtëpia ka gjiashtu 4 ari tokë ku 2 ari janë shfrytëzuar për ndërtim si dhe 2 ari janë oborr.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »