SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 3+1 Ne Lagjen Tabakhane Mrapa Policise
Çmimi :
€63,000.00
Kategoria :
Postuar :
2 Qershor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
105 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
85390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lagjen tabakhane osht ndertim i ri jan ndertuar para 4 vite nga kompania renelual-tahiri osht ne katin e 7 me pamje nga mahnitse te qytetit dhe posedon kete renditje dhomave per me shum info mund te na vizitoni ne zyren tone e cila gjendet ne lagjen tabakhane ruga remzi ademaj nr 113 ose ne numrat e kontaktit
049-632-422-VIBERI
045-316-354
045-961-709 1.Sallon
1.Kuzhine
3.Dhoma Te Gjumit
2.Banjo
2.Teras
Informata rreth publikuesit
leonard
Prizren
045316354
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »