SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshoj banese me qira ne dardani (sante)
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
2 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
85410
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banesa eshte e mobiluar komplet. ka salon dhe 1 dhome e gjumit. te gjitha mobiljet e reja plus kuzhinen
Informata rreth publikuesit
Hasan
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »