SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet toka ndertimore
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '15
Madhësia :
10000 m²
ID e produktit :
85446
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka ndërtimore me sipërfaqe pren 1 hektar (10.000 metra katror) në zonën katastrale Fushë Kosovë, vetëm 200 metra nga autostrada Prishtinë - Fushë Kosovë - Aeroport - Pejë dhe vetëm 100 metra afër autostradës Prishtinë - Kukës - Durrës. Të interesuarit të lajmërohën në tel 049 788 426
Informata rreth publikuesit
Urim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »