SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Trualli rruges për Germi.
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
ID e produktit :
85454
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli rruges për Germi afer shkolles Normale me infrastrukture te rregullur dhe me te gjitha dokumentet e nevojshme. Gjiithsej jan 42 ari por mund te ndahen ne dy parcela qe i bie nga 21 ari.
Cmimi: 35.000 Euro per ari
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »