SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne shitje ne Qender te Prishtines
Çmimi :
€160,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
85457
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet afer Rekoratit kati i III. Banesa ka 80m2 eshte e mobiluar dhe e renovuar, ka ngrohje qendrore me termokosin dhe ashenor. Banesa ka pamje ka Verilindja. Banesa ka dy dhoma gjumi sallon kuzhine banjo ballkon.
Cmimi: 160000 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »