SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 7 ari truall në Kolovicën e Re
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
ID e produktit :
85458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 7 ari truall në lagjen Kolovica e Re.Trualli është shumë i përshtatshëm për ndërtim shtëpie dhe jetesë. Ka mundësi të ndarjes së truallit edhe 4+3 ari. Trualli ka infrastrukturën e nevojshme si rrymën, ujësjellësin dhe kanalizimin. Posedon dokumentacion të rregullt.
Qmimi është 7.000euro për ari, qmimi i diskutushëm.

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber ++37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »