SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 ari truall në lagjen Kolovica e re
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
ID e produktit :
85459
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 ari truall në lagjen Kolovica e Re. Trualli ka pozitë shumë të mirë dhe është i përshtatshëm për ndërtim shtëpie, ka dimensionet 17 m me 13 m kah rruga. Trualli ka infrastrukturën e nevojshme rrymën, ujësjellësin dhe kanalizimin. Posedon dokumentacion të rregullt.
Qmimi është 6.000 euro për ari, qmimi i diskutushëm.

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber ++37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »