SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 80m2 me qira ne Qender perball Hotel "Grand".
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
85471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 80m2 me qira ne Qender perball Hotel "Grand".
Banes me qera ne katin a kater ne lokacionin me te mire te Prishtines. Banesa ofron pamje mahnitese me dy ballkone, 2 dhoma te fjetjes, 1 banjo te shtrurar me mermer, sallon me pamje nga Grand Hotel, kuzhine, banesa ka nxemje dhe klime. Çmimi i qirase eshte 450euro. Per me shume informatata me kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »