SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Dardani nga 1 Korrik
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
85490
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne Lagj.Dardania, Bulevardi Bill Klinton, Lamela 3, Blloku i 9. Posedon 2 dhoma, Kuzhinen, Banjo dhe Ballkoni me shikim nga rruga kryesore. E mobiluar dhe ne gjendje shume te mire. Perparesi kane qiftet apo familjet
Informata rreth publikuesit
Mehdi
Prishtinë
044747066
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »