SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal -e 044404811
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
85500
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj lokalet per zyre ordinanc, depo te barnave etj...
Lokalet gjenden ne aktash II afer universitetit Iliria 20 meter afer che bar .
Lokalet njeri ka 90 m2 dhe 3 te tjera nga 40 m2 .
Lartesia 3 meter.
Kane ngrohje qendrore
ventillim

Kontakt
Viber: +38649759121
Informata rreth publikuesit
Shitesi
Prishtinë
+37744404811
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »