SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 70m m2 me qira ne Qender te Prishtines.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:58
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
85518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 70m m2 me qira ne Qender te Prishtines.
Banesa eshte ne katin e dyte ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome te fjetjes, banjo dhe koridor.
Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar me mobile te reja dhe luksoze.
Çmimi i qirase eshte 600euro i negociueshem. Na kontaktoni ne nr : 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »