SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Dragodan
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '15
ID e produktit :
85548
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne dragodan, eshte ndertim i ri me mobilje komplet te reja dhe moderne. Banesa posedon; Lift 24h, parking, banjo, sallon me kuzhine dhe dhome te fjetjes, ballkon. Qmimi eshte 300€/muaj
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerim
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »