SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shengjin Apartamente Ne Shitje
Çmimi :
€42,975.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
ID e produktit :
85549
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Hyrje 2 + 1 me siperfaqe 95.5 metra katrore me ashensor .Hyrja ndodhet ne afresi 50 metra nga bregdeti me leje te rregullt ndertimi te leshuara nga autoritet perkatese dekumentacionin e nevojshem si hipoteke kontrat dritash dhe ujit CMIMI :450 euro m2
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »