SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jemi një qift që punojmë në Prishtinë dhe kërkojme banes me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
85557
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jemi një qift që punojmë në Prishtinë dhe kërkojmë një banesë një dhomëshe me qera në Prishtine, për kohë më të gjatë, duke filluar nga 1 Korriku. Banesa të mos jetë larg nga qendra.

Mund të më kontaktoni në:
nr.tel; 044579415 ose nr. me viber 049798707.
Informata rreth publikuesit
Avni
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »