SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shumë lirë banesa ne Prishtine
Çmimi :
€36,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
51 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
85588
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa komplet me mobilje dhe teknikë në rrugën "Afrim Loxha" në Prishtinë në katin e 5 me lift, afër muzeut, teatrit, shtëpisë së pleqve, vend shumë i qetë.

Ndertesa është ndërtuar nga Tregtia menjëherë pas luftës me leje ndërtimi, në pozicion Lindje, dhe posedon liftin, ndërsa hyrja me interfon.

Ka dalje në dy anë; në rrugen "Bajram Kelmendi" afër shkollës fillore "Elena Gjika" por edhe qasje tek shkolla e mesme "Sami Frashëri".

-salloni me trepezari
-dhoma e gjumit
-banjo.
-korridori me kuzhinë
-terasa e madhe

Parkingu vetëm per banorët e hyrjes.
Shitet me dhe pa mobilje.

Kontaktoni në nr.: 044 222 263 ose 044 110 856 ose (viber 00377 44 110856)
Informata rreth publikuesit
skenda
Prishtinë
044110856
33,Afrim Loxha Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »