SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Lokal te Kafet e vogla
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '16
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
85598
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal me qera tek kafet e vogla. Lokali gjindet mrapa Che barit, saktesisht ish Hani i 2 Robertve, dhe eshte i kopmletuar (Kuzhin, shank). Madhesia eshte 100mxm plus kuzhina.
Lokali ipet me te pakten nje vit kontrate.
Informata rreth publikuesit
Arian
Prishtinë
049888872
Kafet e Vogla [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »