SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali dhe shtepia ne Qarshin e Gjate ne Peje
Çmimi :
€160,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '15
Madhësia :
210 m²
ID e produktit :
85603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet dyqani ne Qarshine Gjate ne Peje.
Lokali 70 metra katrore, kurse shtepia 140 metra katrore per banim.
Informata rreth publikuesit
Denis
Gjakovë
+37744441590
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »