SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes banes ne germi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
85614
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banesa eshte ne objekt te vjeter por eshte e re sepse sa eshte ber renovimi i saj dhe eshte ne gjendje te mir banesa ka 1 dhome gjumi ballkoni dhomes i madh, nje Kuzhin me sallon bashk i madh mjaftueshem si dhe nje ballkon tsallonit dhe banjo e koridor
Informata rreth publikuesit
Granit
Prishtinë
049400753
Germi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »