SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NË QENDËR, NË Rr.”AGIM RAMADANI”
Çmimi :
€64,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
61 m²
ID e produktit :
85619
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NË QENDËR, NË Rr.”AGIM RAMADANI” KATI 12, ASHENSORI PUNON, ME SIPËRFAQE 61m, ME 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, SHPAZ, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 64.000Є.

www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »