SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në Qendër
Çmimi :
€164,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Shtator
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
85624
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në Qendër mbrapa picerisë “Aurora” kati 1, 75m2, +podrumi, e renovuar extra dhe mobiluar, e përshtatshme për ordinancë apo zyre, Çmimi 164.000Є.

www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »