SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë (edhe per ZYRE) 95m2 me qira në lagjen B. i Diellit.
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:11
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
85644
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë (edhe per ZYRE) 95m2 me qira në lagjen B. i Diellit.
Banesa gjendet afër poliklinikës Zatriqi dhe ANADERM (100m larg Sh.F. Ismail Qemaili), është në katin e II-të dhe është I pozivionuar Jug-Perëndim.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë (e ndarë nga salloni)
1. Banjo
1. WC
2. Ballkona
Banesa ka parking të mjaftueshëm, ka ujë 24orë si dhe është në vend ideal për jetesë apo zyre pune).

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »