SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qera në Prishtinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
85652
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qera : gjendet tek lagjja Sante ne Prishtine posedon 2 dhoma gjumi sallon kuzhine banjo koridor dhe tarase mund te perdoret si zyre apo banim.
Informata rreth publikuesit
nexhat
Prishtinë
049861328
Te Santeja [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »