SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesim Banesa ne Gjilan (Kodi 116)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Maj '17
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
85688
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyra për Patundshmëri "Jeti" sh.p.k ka në shitje Banesa dhe lokale në Kompleksin në qendër të qytetit, Kompleksi Banesor është i ndërtuar me standarde më të larta Evropiane dhe gjithçka që është e punuar është e kulatitetit të lartë, në kompleksin banesor mund të gjeni banesa dhe lokale të dimensioneve të ndryshme dhe sipas dëshirës tuaj. -RENDITJA- Kati i Par ka keto Banesa me siperfaqe prej; 84.68m2 91m2 dhe 91m2 Kati i Dyt ka ket banes me siperfaqe prej 96,82m2 Kati i Tret ka keto Banesa me siperfaqe prej 65,94m2 96,82m2 91.15m2 96,82m2 Kati i Kater i ka keto Banesa me siperfaqe prej 79,5m2 dhe 91,15m2 Kati i Pest i ka keto Banesa me siperfaqe prej 65,94m2 96,82m2 96,82m2 91,15m2 91,15m2 Kati i Gjasht i ka keto Banesa me siperfaqe prej 84,68m2 59,90m2 96,82m2 96,82m2 91.15m2 Kati i Shtate i ka keto banesa me siperfaqe prej 65.94m2 59,90m2 96,82m2 96,82m2 91,15m2 110m2 79,5m2 91,15m2 Kati i Tet i ka keto Banesa me siperfaqe prej 59.90m2 96,82m2 96,82m2 91,15m2 91,15m2 84.68m2 Kati i Nente i ka keto Banesa me siperfaqe prej 84,68m2 128,67m2 +68m2 e ka terrasen, 94m2+91m2 e ka terrasen, 108m2+91m2 terras Qmimet jan jashtzakonisht te lira dhe te volishme. Kopmleksi Banesor është shumë afër qendrës së qytetit,perkasist te tregu i druve Shumë afër qendrave tregtare,qerdhës së fëmijëve,shkollave,spitalit,stacionit të autobusëve etj.... Objekti është i ndërtuar me leje përkatëse të ndërtimit. Per ma shum informata mund te ta kontaktoni ne keta nr +38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)
ose ne email add; jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Prishtinë
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »