SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IPET BANESA ME QIRA
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
85689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet përballë sallës sportive ,,1 TETORI,, mbi marketin VIVA përball objektit OSCE 10 m, afër.
Banesa ka 64 m/2, kati i III , e mobiluar me mobilje të reja.
Ka një dhomë dite me kuzhin, një dhomë gjumi, banjo, koridor dhe teras.
Ka nxemje me rrymë, banesa është me izolim të mirë, dhe e qetë për banim.
Përparësi ndërkombtarët dhe çift bashkëshortor.
Çmimi 320 Eu.

Mund të kontaktojm në tel: 044437913 apo na shkruani ne
E-mail: llukman-limani@hotmail.com
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »