SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
jep lokalin me qira ose depo
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '15
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
85698
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
jep lokalin me qira ose shfrytzim i depos lokali gjindet ne banesat e nartelit ndertim i ri ne lagjen emshir afer stacionit autubusave ndertimi i ri lokali o i ri me 75metra katror me nxemje qendrore uj rrym 24 or ka kamera dhe roje 24 or wc e perbashkt dha me qimim shum te volitshum nr kontaktues 049-828-141 049-876846
Informata rreth publikuesit
Rrahim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »