SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet toka ne zonen industriale ne Prelez te Muhaxhereve
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '15
Madhësia :
140 m²
ID e produktit :
85702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka ne Zonen Industriale ne Prelez te Muhaxhereve – Ferizaj Hapesira: 1.40 ari Vendi: Prelez i Muhaxhereve – Ferizaj cmimi: 2400 euro Toka ka siperfaqe prej 1.40 ha. Toka gjindet jashtezakonisht ne vend te pershtatshem per te zhvilluar afarizem. Toka ka rruge te mjaftueshme dhe qasje ne magjistralen Prishtine-Shkup permes dy rrugee me 5 metra gjeresi. Toka ka qasje ne energji elektrike, ne kanalizim. Me dokumentacion te rregullt dhe bartja e saj mund te behet ne afat te shpejte. cmimi per ari eshte 2400 euro, i diskutueshem. Kontakt: 045443615 044570786
Informata rreth publikuesit
Naim
Prelez i Muhaxhereve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »