SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Taslixhe 1
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
85704
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet kati i shtepis me qera ne Taslixhe 1.Vend shume i qet per banim,5 minuta nga qendra dhe Germia
Informata rreth publikuesit
duk-ag
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »