SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI NE SHITJE KATERKATESHE 450M2 ME 13 ARI TRUALL ```
Çmimi :
€290,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:47
ID e produktit :
85711
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHTEPI NE SHITJE 450M2 DHE SHTEPIA NDIHMESE TREDHOMESHE NE BARDHOSH .

TRUALLII: 13 ARI.

LOKACIONI: BARDHOSH

ÇMIMI: 290,000€


Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »