SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiteten 4 Lokale
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '15
Madhësia :
160 m²
ID e produktit :
85721
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shiten lokalet afariste,te pershtateshme per te gjitha veprimtarit e bizneseve, me mundesi te bashkimit te te katrtave lokaleve ne nje. dhe depo.me mundesi te shfrytezimit te hapsires perpara, rrethë 70.m2, ne vendin me perspektiven me te madhe te biznesit, viza vizë gjykates, prokororis themelore, qendra e sherbimeve te patent shoferve, id.ve, pasaportave, dhe regjistrimit te automjeteve, me respect per te gjithë te interesuarit. 045 541 305
Informata rreth publikuesit
Agim
Gjilan
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »