SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) TOKE Biznesore - Bujqësore në Çagllavicë (55 Ari)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:34
ID e produktit :
85725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(SHITET) TOKE Biznesore - Bujqësore në Çagllavicë. Siperfaqja (55 Ari). Ne vend te mire dhe infrastruktur komplet, Dokumentacioni i gjithi ne rregull.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »