SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepi
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
8 Qershor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Parking Privat
ID e produktit :
85736
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shtepi dy kace. dhe shitet kati i dyte.
Informata rreth publikuesit
elvis
Burim
+306993667093
rruga Qemal Stafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »