SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen ne dardani , perballe postes se madhe.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '15
ID e produktit :
85763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne dardani perballe postes se madhe PTK , banesa posedon nxemje qendrore edhe oxhak , eshte ne gjendje shume te mire , kati i 4 dhe me leje ndertimore . Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numrin : 049215273 prej ores 16:00-17:30 .
Informata rreth publikuesit
Anduena
Prishtinë
049215273
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »