SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me dy lokale,dy hyrje 450m2
Çmimi :
€210,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
450 m²
Viti i ndërtimit :
2010
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
85835
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi me 5 ari me dy hyrje , ne nje vend shume te frekuentuar te qytetit tone ne nje lagje shume te qet dhe shume te mire per jete.perskaj asfaltit ,rruga Hasan Remniku.
Shtepia ka dy hyrje indviduale,Posedon dy lokale, para shtepise.katin e I icili esht hyrje te veqant me qiragji,posedon sallon me kuzhin ,banjo moderne,dhe nje dhom gjumi.Hyrja tjeter kati II sallon modern me kuzhin ,banjo,kati i III 4 dhoma gjumi nje banjo,kati IV sallon ,qdo dhom ka ballkon , Uje 24 ore pa nderprer, kanalizim, (bunar hidrofor)internet, kabllovik,nxemje qendrore nen dysheme faza e par e perfunduar, etj...ejani shikoni e binduni
Qmimi i diskutueshem
presim blers serioz ju lutem


nr :0037745560234
Informata rreth publikuesit
nuki_nora
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »