SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa DUPLEKS, Bregu i Diellit, Banesat e Bardha, PR
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
102 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
85840
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është Dupleks (2 kate) në katin e 5-të (kati i fundit)

Në katin e poshtëm ka: Sallonin, ballkonin, kuzhinën me trepezari, korridorin, banjon me kadë, një dhomë të fjetjes dhe shpajzin.

Në katin e sipërm ka: 2 dhoma gjumi, banjo me dush, rezervarin e ujit me pompë, dhe një depo nënkulm prej 18 metra katror.

Sipërfaqja e shfrytëzueshme e banesës është 115 metra katror (plus depoja 18 metra katror).
Informata rreth publikuesit
Aladin
Prishtinë
044175610
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »