SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa komplet e mobiluar me pamje nga Parku i Qytetit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
85846
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa komplet e mobiluar me pamje nga Parku i Qytetit, kati I-rë 64m2 neto, ka sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, shpajzë, ballkone dhe garazhe 36m2. Cmimi i baneses eshte 1150€ per m2 dhe cmimi i garazhes 500€ per m2. Info 045 23 24 00 www.prishtinare.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Real Estate
Prishtinë
37745232400
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »