SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet banesa 84 m/2
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
85929
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banesa gjendet ne lagjen tophane/Prishtine , 2 min. larg nga kuvendi komunal i Prishtines/objekti i vjeter.

banesa eshte ndertim i ri dhe e mobiluar, kati i shtate/7/ me ashensor dhe me pamje.
me dy/2/ dhoma gjumi dhe nje/1/ sallon e kuzhine bashke me nje ballkon dhe 1 banjo.
te njejten mund ta ndroj me hapsire banimi apo lokal afarist ne prizren apo edhe sarande.
qmimi sipas marveshjes
Informata rreth publikuesit
burim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »