SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje te Shkolla Teknike ne Prishtine 65 m2
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
85941
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen 2 dhomeshe afer tregut të gjelbërt dhe Shkollës Teknike në Prishtinë te bllokat, me siperfaqe 65.5 m2 .
Ka në dispozicion gjithashtu podrumin 13 m2 dhe Parkingun .
Kati i pare ndertim i vjeter 70.000 € Çmimi i negociushem .
Mund të lëshohet me qira në qdo kohë ose të përdoret si ambulant ose ndonjë klinik sepse gjendet mu në qender .
Sokoli 044-70 88 88
Informata rreth publikuesit
norton
Prishtinë
044708888
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »