SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen kalabria
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
145.85 m²
ID e produktit :
85956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet banesa ne kalabri e gatshme per banim te kopleksi i Lesnes
banes ka 145.85m2 , katin e VI
banesa ka 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhin, tryezari ballkon si dhe dy banjo, cmimi 800Euro per m2
Informata rreth publikuesit
Sami Berisha
Prishtinë
044162128
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »