SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen ulpiana
Çmimi :
€105,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
85959
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen ulpian A4 (mbrapa zyreve te AAK) ,kati IV

Banesa koplet e renovuar me nxemje qendrore ,rezervar uji ,fasde termo izoluse , dyer dhe dritare te reja .

Banesa ka dy dhoma gjumi , sallon , kuzhin tryezari, bajo dhe ballkon ( banesa shitet e mobiluar).
Informata rreth publikuesit
Sami Berisha
Prishtinë
044162128
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »